bina2

HAKKIMIZDA

Han Global olarak iş ortaklarımızla dünyanın bir çok yerindeki showroom ve satış noktaları ile Türk inşaat sektörü ürünlerini fabrikadan son kullanıcıya ulaştırıyor, hizmet ve kalite ağımızı gün geçtikçe daha da güçlendirerek artırıyoruz.

Han Global hangi ülkede hangi ürünün satış yapılabileceğini analiz eder ve bu konuda Türk üreticileri ile birlikte strateji oluşturur. Her ülkenin kanunlarını ve ticari şartlarını ayrı ayrı inceleyerek ürün bazında avantaj sağlamak için üreticilerimiz ile işbirliği yapmaktadır. Özellikle yurtdışına henüz açılmamış, yurtdışında showroom açmak imkanı olmayan, yurtdışında araştırma ve satış kanallları olmayan üreticilerimiz için de bir basamak görevi görmektedir. Yurtdışı pazarlarında yüksek maliyetler, güvenlik ve bürokrasi sorunları gibi nedenlerle pazara girişin zor olduğu noktalarda HEMSTAD showroom ağını kullanarak bir avantaj yaratmıştır. Böylelikle orta ve küçük ölçekli firmaların da uluslararası pazarlara erişimi kolaylaştırmayı hedeflemiştir.

Han Global, yurtdışında daimi showroomlar sahibi olan HEMSTAD markasının Türkiye ayağını temsil etmektedir. HEMSTAD’ın tüm dünyaya yayılmış olan showroomları özellikle inşaat malzemeleri satışı konusunda uzmanlaşmış yerel kadroları ve ülke kanunlarına hakim uzmanları sayesinde ticaret yapmak çok kolay hale gelmektedir.